Teambuilding

Chcete, aby noví pracovníci rychle zapadli do Vašeho kolektivu? Aby pro účetní oddělení nebyli kolegové z technického úplně cizí? A aby v kancelářích bylo méně napětí a více pohody? Pak je tu pro Vás firemní teambuilding.
Firemní teambuilding dokáže s atmosférou v práci hotové zázraky. Teambuildingové aktivity utuží vztahy napříč firmou, zdokonalí spolupráci, prohloubí soft skills, uvolní napětí a vyřeší i nejeden podnikový problém.

V našem hotelovém areálu v nádherné přírodě si můžete vybrat z široké nabídky teambuildingových akcí a her. Připravíme teambuilding jak pro mladé kolektivy toužící po adrenalinu a akci, tak i pro Vaše kolegy, kteří upřednostňují degustační večery se zábavným programem. Protože je areál hotelu mimo obydlené části, je možno pořádat i hlučnější akce a zábavu ve venkovních prostorech. V případě nepříznivého počasí je k dispozici vytápěná hala o rozměrech 36 x 42 m.

Nabízíme teambuildingové aktivity letní i zimní, indoorové i outdorové včetně tenisových turnajů a fotbalových nebo basketbalových utkání. V zimě je k dispozici čtyřsedačková lanovka přímo v areálu.

Rádi Vám zpracujeme návrh „na míru“ kterékoliv z uvedených akcí v krásném prostředí sportovně rekreačního a kogresového areálu s hotelem Bohemaland Zlaté Hory
obchodní konference
pracovní meeting
výročí firmy
vánoční večírek
firemní oslava
klientský den
akce s dětmi
akce za odměnu
prezentace výrobků
sportovní víkend